• - Počet pokojů - ▾

Prettiga familija kuća s pogledom na more – Veprinac, Opatija

  • Kód : 0 / 28457
  • Lokalita : Opatija (Primorsko-goranska županija)
  • Užitná plocha : 260 m2
950.000 €
Stáhnout brožuru

Počet zobrazení: 1911

Vybavení

  • Výhled na moře : Ano
  • Parkovací místo : Ano
  • Počet podlaží : 2
  • Počet ložnic : 5
  • Počet koupelen : 4
  • Klimatizace : Ano
  • Energetická třída : Není uvedeno
  • Ústřední topení : Ano

Popis nemovitosti

Prettig rodinnshuis met uitzicht op zee – Veprinac, Opatija

Te koop: een gezinswoning in de omgeving van Opatija, in het dorp Veprinac, met een prachtig uitzicht op de Kvarner en de eilanden. Het huis strekt zich uit over twee verdiepingen – de begane grond en de eerste verdieping.

Begane grond:

2 slaapkamers

keuken met eetkamer

2 badkamers

fins sauna

recreatieruimte

Eerste verdieping:

3 slaapkamers

2 badkamers

keuken en eetkamer met woonkamer

terras met vrij uitzicht op de zee en Rijeka met de eilanden

De verwarming is centraal op olie. Op de begane grond is er ook een houtkachel, en op de eerste verdieping een airconditioning met verwarmings- en koelfunctie.

Vanuit de eetkamer op de begane grond komt u in de verzorgde tuin met zwembad, buitendouche en overdekt terras met barbecue, omgeven door lavendel en mediterrane kruiden. Het huis heeft twee parkeerplaatsen en wordt volledig gemeubileerd verkocht.

De locatie is rustig en uitstekend verbonden met de stad.
Afstanden:

Opatija – 15 minuten

Matulji – 10 minuten

Rijeka – 20 minuten

Het huis biedt een comfortabele, functionele interieur en is ideaal voor gezinsleven of vakantie in de buurt van de zee.

Contact:
Azra Valjevac
+385 91 611 5706
azra@almadominvest.com

Lokalita

Veškeré informace na tomto webu mají pouze informativní charakter. Před jakýmkoli rozhodnutím učiněným na jejich základě je nutné všechny údaje ověřit v naší realitní kanceláři.

KONTAKTUJTE MAKLÉŘE

Kroatien Istrien Immobilien

Alma Dom Deutschland